Home / Blog / DMTS : ДМТС – Сургууль маань сурагчдынхаа боловсролд зориулан олон төрлийн хөрөнгө оруулалт хийсээр байна…
Манай сургууль хичээлийн шинэ жилд зориулан бүх анги танхимаа будаж, засвар хийн сурагчдын сурах хүсэл эрмэлзлэлийг ундраасан өнгөлөг тохилог орчныг бүрдүүлсэн. Мөн бүх 8, 9-р ангиуд шинэ сурагчийн ширээ сандалтай болсноос гадна анги бүрт  ухаалаг самбар байрлуулан технологийн өндөр хөгжлийг цаг тухайд нь хэрэглэж байна. Энэ жил сурагчдын эрүүл мэндэд дээд зэргээр тохирох нано технологиор хийгдсэн  чанартай, урт болон богино ханцуйтай цамц, өмдны 3 хос дүрэмт хувцсыг сурагчиддаа тараасан байгаа. Okulumuzda öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim  almaları adına yapılan yenilikler devam ediyor.Bütün sınıflarımız öğrencilerin derslerine daha iyi motive olacak  renklerle  boyandı.Hazırlık sınıflarına yeni öğrenci masa ve sıraları alındı  ve akıllı tahtalar monte  edidi.Nono teknolojo ile yapılmış olan yeni okul formaları –pantolon , tsört ve kazak-öğrencilerimize verildi….

Write a comment:

Your email address will not be published.